Gdzie zatrzymać się w Sarbinowie?

Posted on 30 października 2016

Sarbinowo to wieś położona w gminie Mielno. W tej wsi oferowanych jest dużo ciekawych obiektów. Jeden z nich to Pensjonat ”Oskar” przy dawnej promenadzie nadmorskiej. Pensjonat ”Oskar” znajduje się przy promenadzie nadmorskiej. W XIX i XX wieku nadmorskie miejscowości między innymi Sarbinowo cieszyły się dużą popularnością. Mielenko, Chłopy oraz Sarbinowo to wsie do których zjeżdżały się mieszczuchy, aby wypocząć. Nadbałtycka promenada łączy Sarbinowo z Mielenkiem i dziś zlokalizowana jest tam ulica Leśna. Z czasem zaczęło się tam budować wiele domów i pensjonatów.

Drugim obiektem jest Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej. Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej powstało w 2014 roku. W Sarbinowie powstała jedna placówka a druga w Eberswalde. Ośrodek położony jest przy ulicy Leśnej. Dwieście metrów od tego ośrodka znajduje się plaża oraz promenada nadmorska. Zostając na dłużej w Sarbinowie warto zatrzymać się w Ośrodku Wczasowym Puszczyk.

Ośrodek Wczasowy Puszczyk usytuowany jest przy ulicy Piaskowej 21. Oferuje czterdzieści miejsc noclegowych. Na terenie ośrodka znajduje się parking. Jest także możliwość grillowania. Atrakcją w terenie są plac zabaw, zjeżdżalnia, piaskownica, huśtawki i trampolina. Za nocleg zapłacimy tylko 22 złote. Jest to miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających ciszy. Można także zatrzymać się w Domku Letniskowym Morska Mila znajdującym się przy ulicy Perłowej 5. Obiekt gwarantuje 60 miejsc noclegowych. Dla naszych gości wypożyczane są domki letniskowe wyposażone w telewizję satelitarną, telewizję lcd, szafki nocne oraz sprzęt plażowy. W obiekcie znajduje się także kuchnia, salon, łazienka i dwie sypialnie. Do dyspozycji gości jest bezprzewodowy internet.

Dla aktywnych osób na terenie domku znajdują się boisko do siatkówki i piłki nożnej, boisko do koszykówki, piłkarzyki i rowery. Za nocleg od jednej osoby trzeba zapłacić około 30 złotych. Miła i sympatyczna atmosfera gwarantowana. Warto tutaj przyjechać by odpocząć, bo jest to piękne i ciche miejsce.

Bez kategorii


  1. Maurecka pisze:

    Gdzie widzieliście nocleg w Sarbinowie w sezonie za 30 zł? 😀

  2. Bunia pisze:

    A no są takie. Wystarczy zarezerwować sobie je przed sezonem. Akurat w Sarbinowie warto rezerwować kilka miesięcy przed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>